NEJBLIŽŠÍ AKCE:  27. – 28. 1. 2024  Udělej si svůj vision board!

Vše pro zdravé životní změny

 

 

Jsem vášnivá arte koučka a hrdá členka České arteterapeutické asociace, naturopatka se zájmem o celostní přístup k péči o zdraví a lektorka jógy pro dosažení harmonie těla a mysli. Momentálně jsem ponořena do šestiletého psychoterapeutického výcviku pod vedením Lukáše Dastlíka, kde rozšířuji své znalosti a dovednosti.

Můj vstup do světa arteterapie se odehrál v Barceloně, kde jsem studovala pod vedením inspirativního Joana Sagrery. Z jeho bohatých znalostí a zkušeností čerpám dodnes. Po návratu do Čech jsem se dále zdokonalovala prostřednictvím certifikovaného kurzu arteterapie a artefiletiky, který vedl Mirek Huptych.

Svět obrázků je pro mě fascinující způsobem, jak obohatit pohled na život. Pomáhá mi objevovat souvislosti, které by jinak zůstaly zastíněny rutinou, egem nebo by jednoduše unikly mé pozornosti. Udělat si čmáranici a pak v ní spatřit kontext s vlastním životem nebo momentálním rozpoložením považuji za naprosto elegantní a jednoduchou formu osobní terapie. Arteterapie mě stále fascinuje a poskytuje mi nekonečný zdroj inspirace!