NEJBLIŽŠÍ AKCE:

Náš velmi oblíbený Workshop Živly v nás 15. – 16. 6. 2024

Vše pro zdravé životní změny

 

Jsem vášnivá arte koučka a členka České arteterapeutické asociace, naturopatka se zájmem o celostní přístup k péči o zdraví a lektorka jógy pro dosažení harmonie těla a mysli. Momentálně jsem ponořena do šestiletého psychoterapeutického výcviku pod vedením Lukáše Dastlíka, kde rozšířuji své znalosti a dovednosti.

Můj vstup do světa arteterapie se odehrál v Barceloně, kde jsem studovala pod vedením inspirativního Joana Sagrery. Z jeho bohatých znalostí a zkušeností čerpám dodnes. Po návratu do Čech jsem se dále zdokonalovala prostřednictvím certifikovaného kurzu arteterapie a artefiletiky, který vedl Mirek Huptych.

Svět obrázků je pro mě fascinující způsobem, jak obohatit pohled na život. Pomáhá mi a mým klientům objevovat souvislosti, které by jinak zůstaly zastíněny rutinou, egem nebo by jednoduše unikly pozornosti. Udělat si čmáranici a pak v ní spatřit kontext s vlastním životem nebo momentálním rozpoložením považuji za naprosto elegantní a jednoduchou formu osobní terapie. Arteterapie mě stále fascinuje a poskytuje mi nekonečný zdroj inspirace!