NEJBLIŽŠÍ AKCE:

Náš velmi oblíbený Workshop Živly v nás 15. – 16. 6. 2024

Recenze od vás

Vítej, právě vstupuješ do světa barev a emocí, kde se každý tah štětce odráží v nitru duše. Představ si melodii barev, která roztančí tvé srdce a otevře dveře k vlastnímu nitru. S námi můžeš zažít barevné dobrodružství, které tě provede světem vnitřního já prostřednictvím uměleckého vyjádření. A pokud si myslíš, že nejsi umělec, tak u nás na to určitě zapomeneš. Společně probudíme tvoji kreativitu, abys mohl/a kráčet po stezce duševního poznání a vlastního seberozvoje. Zažij i ty s námi workshopy prožitkového malování - arteterapie a objev sílu a krásu uměleckého sebevyjádření. 

A jaké dopady to pro tebe může mít? Přeči si naše recenze od srdce 🙂

Abstraktní obrázek
Ahoj Radko a Andreo, ještě dnes ve mě doznívá celá ta kreativní atmosféra workshopu. Bylo to zkrátka báječné a já si to moc užila. Po dlouhé době jsem si dopřála čas pro sebe a cítím se jak znovuzrozená. Smekám klobouk před všemi obrázky, kolik příběhů nám pověděly a kolik moudrosti jsme z nich mohly čerpat. Ještě jedno velké DÍKY.
Helena V.Víkendový workshop
Domácí malování
Celý workshop byl pro mě jízdou emocí a tvorby. Přes počáteční nesmělost k sobě i k papíru jsem se nakonec otevřela kreativnímu proudu a moc jsem si to užívala. Byla jsem překvapená vším, co jsem namalovala i tím, co v obrázku vidí ostatní. Naučila jsem se na svůj život dívat s nadhledem, což mi přineslo větší uvolnění a důvěru v sebe sama. Moc vám holky děkuji.
Bára N.Víkendový workshop
Akční smejvák
Účast na víkendovém workshopu arteterapie byl pro mně velice příjemný tvořivý zážitek, možnost být sama se sebou, zamyslet se, potešit se z malování a různých zajímavých výtvarných technik, získat novou perspektivu na svoji životní situaci, na to co prožívám. Radka a Andrea nás celým procesem provedly s trpělivostí a pochopením. Velice podporující byla i skupina ostatních kurzistek. Vřele doporučuji."
SilvieVíkendový workshop
Akvarelové kytičky
Díky za vaši péči, jak se po workshopu cítím. Vše ve mě doznívá a pluji na takové zvláštní lehké vlně. Mám chuť doma víc malovat a zkoumat svoje obrázky z různých pohledů. Kdybych měla vypíchnout tu nejdůležitější věc, kterou jsem si z workshopu odnesla, bylo by to toto uvědomění. "Co dokáži opravit na obrázku, to pak dokáži i v životě.". Je to vlastně hrozně jednoduchý, ale pro mě zásadní :-). Určitě ještě znovu přijdu.
Klára P.Víkendový workshop
arteterapie
Chci vám poděkovat za velmi příjemnou sobotu s Terapií malováním, kterou jsem si moc užila. Přátelské prostředí i vedení rozhovoru, volnost k vyjádření pocitů kresbou, barvou i slovně, mě naplnilo pohodou i energií a ještě to trvá. Mějte se moc fajn a VELKÉ DÍKY .
Marie B.Víkendový workshop
Účastnice na workshopu tvoří volně
Děkuji za tento typ workshopu, který mi umožnil setkání se sebou samotnou v bezpečné skupině se vzájemným sdílením, s plnou podporou a který jsem prožila jak v radosti, tak v hloubce. Děkuji Andree za veselost, odlehčení a jiné úhly pohledu na věc, to vše dovoluje nacházet i jiné cesty a řešení ... Děkuji Radce za vnímavost k hloubce, ve které se člověk může ocitnout při práci se zadanými úkoly. Dále za provázení, pokud byla situace těžší, které umožní nalezení vlastní síly.  Doporučené změny do příště: Nic 🙂 jste ideální kombinací 🙂 
Petra V.Víkendový workshop
Čmáranice aneb překvapení z zážitkového malování
Víkendový kurz prožitkového malování byl skvělý. Lektorky mi vyšly vstříc, zúčastnila jsem se jen na jeden den - přizpůsobily tomu celý program 🙂 Bylo to vedeno zábavnou a hravou formou, sešla se nás pohodová skupina. Obě lektorky jsou báječné, dokážou povzbudit, poradit.
RadkaVíkendový workshop

Žij, tvoř a maluj s námi 🙂

Rozkvět a růst

MŮJ ROZKVĚT A RŮST

6. – 7. 4. 2024
Podpoř jarní energie ve svém osobním růstu. Vydej se s námi kreativní cestou ke své vnitřní síle a také za svými vizemi a sny.

UMĚNÍ VZTAHŮ

11. - 12. 5. 2024
Workshop zaměřený na tvorbu v páru a utužení vztahů. Může to být vztah partnerský, rodinný, přátelský. Cílem společného tvoření je vzájemný vztah prohloubit, podpořit, ale i oživit. Poznáte nejen sebe, ale porozumíte i tomu druhému. Dotknete se vzájemně vašich srdcí. A navíc, na tento workshop můžete využit speciální cenu PRO DVA. Pokud tě téma oslovilo a nemáš druhého do páru, můžeš přijít také.
Živly v nás - workshop

ŽIVLY V NÁS

15. – 16. 6. 2024
Objev s námi a vyjádři svoji vnitřní sílu a podstatu skrze umělecký proces. Spojením barev, tvořivosti a pohybu budeš prozkoumávat sílu jednotlivých živlů a objevovat nové hlubiny své osobnosti.
EKO ARTETERAPIE
Tvorba a relaxace v přírodě ti přinese bližší spojení se sebou a se svými potřebami. V lese můžeš svobodně tvořit a využívat jeho podporu. Tak roztáhni křídla a poleť s námi na víkendový kreativní workshop v přírodě. Získáš tak čas na odpočinek a zážitky, na které se jen tak nezapomíná. Příroda ti přinese nezapomenutelné zážitky.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Potěš své blízké
Zážitek je nezaměnitelným darem, který navždy zanechá krásné vzpomínky. Účast na našem workshopu umožní obdarovanému prožít něco nového a jedinečného a podpoří jeho seberealizaci a rozvoj. Připravíme vám poukázku na míru.
Relax v malování
Bylo to velmi dojemné. Vyšlo najevo mnoho pocitů. Dělala jsem velmi pěknou interní práci a vždy v doprovodu arteterapeutů. Byli přítomni v každém okamžiku. Jedinečný zážitek!!!
Katia Benko
Děkuji za připomenutí našeho společného malování 🫶. Fotky jsou opravdu krásné a úplně mě vtáhly znovu do té báječné atmosféry. ☀️ Malování pod vaši taktovkou je opravdu záruka kvality a hezkého prožitku.
Katka M.Víkendový workshop
Kreativita
Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za možnost, kterou tímto workshopem nabízíte ... Ráda bych Vám nějakým způsobem přiblížila všechno dění uvnitř mě, ale slova jsou dost krátká, škoda že ještě neexistuje propojení "Avatar". Děkuji Andree za veselost, odlehčení a jiné úhly pohledu na věc, to vše dovoluje nacházet i jiné cesty a řešení ...Děkuji Radce za vnímavost k hloubce, ve které se člověk může ocitnout při práci se zadanými úkoly. Dále za provázení, pokud byla situace těžší, které umožní nalezení vlastní síly.
Petra V.Víkendový workshop
arteterapie
Všechno ve mně dneska dobíhá a sedá si, všechno si znovu přehrávám v mysli, byl to výjimečný zážitek. Neumím to asi vyjádřit slovy, ale je to jako by něco dávno mrtvého ve mně ožilo, jako bych svět dokázala vnímat ostřeji, jako by se mlha postupně rozpouštěla a já vnímám všechny kontury života mnohem jasněji. Jako bych doteď žila za závojem, který jsi rozhrnula a ukázala mi to všechno okolo i uvnitř mě. Občas je mi do pláče, cítím dojetí a vděčnost, chvílemi je mi do smíchu 😌 Nechávám to plynout. Nevím, co všechno se to vlastně spolu s vámi událo, ale cítím, že to bylo významné ❤️ Nedokážu vám dost poděkovat, bylo to jako vrátit se domů 🌞🙏
Kateřina M.Víkendový workshop
Bylo to božské! Něco se ve mě uvolnilo. Čistím svůj prostor. Je to neuvěřitelný! 45 let jsem nebyla schopná nic vyhodit. A najednou to jde jako po másle. Náš byt byl takový, že človek přišel domů a okamžite se mu začalo chtít spát. Teď už je to jiný a to jsem teprve na začátku. Svůj obrázek jsem pověsila do středu bytu na nástěnku, a tak pěkně svítí do prostoru.
Alena R.Novoroční večírek
Na workshopu vztahů jsme společně nakonec hráli 4 rukama :)))
Chci ještě jednou moc poděkovat za úžasný zážitek. Že mě bude bavit imaginace a samotné malování, tak to jsem věděla, ale že mě nakonec nejvíc nadchne poslední část sebereflexe, tak to jsem mile překvapená.
Eva K.Online malování
Tvoření mandal. Každá je jiná jako každý z nás je jiný
Online malování mandaly jsem si opravdu užila! Ostatní v mém obrázku viděli úplně něco jiného než já sama, což mě velmi inspirovalo a dalo mnoho nových podnětů. Setkání bylo velmi inspirativní, proto doporučuji všem, kterým pomůže se na svůj život podívat z nadhledu a případně navést na další cestu.
Kateřina E.Online malování
Seberozvojový kurz
Online artedílna byla moc příemné a teď v karanténě tak potřebné vytržení. Přivedla mě mezi lidi a hlavně k sobě. Mohla jsem se brouzdat svou vnitřní krajinou ( ale i krajinou ostatních 🙂 a díky ostatním uvidět i to, čeho bych si sama nevšimla. Děkuji, Andreo a Radko, že jste to uskutečnily. " Hanka
HankaOnline malování