NEJBLIŽŠÍ AKCE:

Páteční prožitkové malování online  28. 6. 2024

Páteční arte online

Na dvě hodiny tvorby a relaxu.

Začneme krátkou vizualizací, vedenou imaginací nebo relaxací a potom Ti poskytneme čas pro vlastní prožitek a tvorbu. Následně probíhá společná reflexe nad obrázky, kde od všech účastníků dostaneš postřehy a fantazie ke svému obrázku. Zároveň i ty se staneš zrcadlem pro ostatní účastníky.

Tímto sebepoznávacím procesem lépe porozumíš nejen sobě, ale i okolnímu světu a situacím, které zažíváš. V reflexi objevíš odpovědi na svoje otázky a uvědomíš si důležité momenty, které utváří tvoji cestu. Je to dobrodružná cesta plná AHA momentů, vzájemného obohacení a kolektivní moudrostiPáteční malování je příjemným zakončením pracovního týdne, které tě pozitivně naladí na volný víkend. 🙂

Páteční prožitkové malování
500 Kč
2 hodiny
Počet účastníků je max. 6.

Online jsme proto, abys ses mohl/a připojit odkudkoliv.


Technické informace

Po přihlášení a došlé platbě od nás dostaneš potřebné informace.  V určený den si připrav klidné a nerušené místo. Vlastní děti, které tebe ani nás nebudou rušit, se mohou přidat. Nutný je počítač nebo notebook nejlépe se sluchátky, kvalitní Wi-Fi připojení a výtvarné pomůcky, které máš zrovna doma - papíry, nůžky, lepidlo, pastelky, pastely, voskovky, tempery nebo vodové barvy. Výběr je zcela na tobě. My ti potom poradíme vybrat si z toho, co budeš mít u sebe. 

Na workshopu vztahů jsme společně nakonec hráli 4 rukama :)))
Chci ještě jednou moc poděkovat za úžasný zážitek. Že mě bude bavit imaginace a samotné malování, tak to jsem věděla, ale že mě nakonec nejvíc nadchne poslední část sebereflexe, tak to jsem mile překvapená.
Eva K.
Tvoření mandal. Každá je jiná jako každý z nás je jiný
Online malování mandaly jsem si opravdu užila! Ostatní v mém obrázku viděli úplně něco jiného než já sama, což mě velmi inspirovalo a dalo mnoho nových podnětů. Setkání bylo velmi inspirativní, proto doporučuji všem, kterým pomůže se na svůj život podívat z nadhledu a případně navést na další cestu.
Kateřina E.
Seberozvojový kurz
Online artedílna byla moc příemné a teď v karanténě tak potřebné vytržení. Přivedla mě mezi lidi a hlavně k sobě. Mohla jsem se brouzdat svou vnitřní krajinou ( ale i krajinou ostatních 🙂 a díky ostatním uvidět i to, čeho bych si sama nevšimla. Děkuji, Andreo a Radko, že jste to uskutečnily. " Hanka
HankaAR-TE dílna online