NEJBLIŽŠÍ AKCE:

Zelený a harmonizační Eko arteterapie workshop  27. – 28. 7. 2024

Hlubinná imaginace

Objev sílu hlubinné imaginace pro své psychické i fyzické zdraví

Hlubinná imaginace je unikátní terapeutická metoda (alternativní forma psychoterapie), která propojuje aktivní imaginaci, energetická centra (čakry) a prastaré techniky severoamerických indiánů. Během 90 -120 minut sezení zažiješ hlubokou práci se svými vnitřními průvodci (většinou zvířaty), kteří ti pomohou zpracovat jakákoliv osobní témata.

Prospěchem této metody je opatrnost a respekt ke všemu, co se na cestě (při terapii) odehraje. Tento proces podpoří tvé duševní zdraví, sebeuvědomění, nezávislost, vitalitu a sebelásku. Otevře ti cestu k vlastní moudrosti a vědění. Dokáže transformovat bolavá životní témata, rozpouštět zamrzlé části sebe samých a integrovat vlastní odpojené části sebe sama. 

Tuto metodu přinesl a nabídl světu jeden z předních světových odborníků na hlubinnou imaginaci Eligio Stephen Gallegos. Měla jse tu čest se sním dvakrát setkat a samotné setkání bylo velmi hluboké a inspirující. Steve (jak si říkal) podporoval cestu do vlastní celistvosti skrze cestu do vlastní duše. Jak zmiňuje ve své knize: "Samotná práce ve vrstvách hlubinné imaginace je tou nejmocnější cestou k emocionálnímu uzdravení, růstu do zralosti a dosažení rovnováhy s vlastním pravým bytím, kterou znám. Je to cesta, která nás vede do vlastní celistvosti. Je to směr vedoucí k naší živosti." (S.Galegos, z knihy Do celistvostiSama jsem prošla mnoha svými příběhy společně s průvodci a jeho slova mohu jen potvrdit. 

Co můžeš v terapii očekávat?

HLUBOKÉ SEBEPOZNÁNÍ A OBJEVOVÁNÍ: spojení se svými vnitřními obrazy a vjemy

LÉČIVOU ENERGII: práci s vnitřními průvodci, většinou zvířaty

OSOBNÍ RŮST: transformaci a léčení na hluboké úrovni

Bezpečně a jemně tě provedu všemi potřebnými situacemi.

Sezení v hlubinné imaginaci trvá přibližně 2 hodiny. Můžeš přijít na jedno sezení s jakýmkoliv osobním tématem. Pokud chceš na sobě pracovat komplexně a zažít hluboký ozdravný a transformační proces, nabízím i VIP programy Sedm čakrových průvodců a Čtyři okna poznání.

Zážitky z hlubinných cest

Všechny cesty do nitra rozvíjí vztah s hlubinnými dimenzemi vlastního vědění. Imaginace sebou přináší moudrost, jež je hlubší a univerzálnější než lidský jazyk a myšlení. Práce respektuje jedinečnost každého člověka a navazuje vztah s vnitřními průvodci. Tato setkání ukazují hloubku, krásu a inteligenci života samotného. Moje zážitky a setkání s tolika zvířaty a průvodci daly mému životu úplně nový rozměr. Všechny cesty jsou léčivé, objevující a fascinující. Pokud čteš tyto řádky věř, že tato cesta je otevřená i pro tebe. 

Zajímá tě můj příběh?

V létě 2019 ke mně po vodě připluly dva zvláštní kusy dřeva. Jeden vypadal jako zahnutá hůlka, druhý jako vyřezaný ptáček. Zaujaly mě, vylovila jsem je a vzala si je domů. Po pár dnech jsem zaslechla  v rádiu upoutávku na setkání s mexickým učitelem Stevem Gallegosem, který vede cesty za vnitřními průvodci - zvířaty. Přejel mi mráz po zádech jako vždy, když se mnou něco silně rezonuje. Okamžitě jsem se vrhla k počítači a zjistila, že je volné poslední místo. V tu ránu bylo moje a já se nemohla dočkat. Steve Gallegos byl jako pohádkový dědeček. Moudrý, laskavý a neuvěřitelně vitální starý muž. Klid, který vyzařoval z jeho tváře mě prostoupil během chvilky. Laskavý hlas mi byl blízký a moc příjemný. A právě tímto hlasem mě zavedl na moji první hlubinnou cestu, která odstartovala moji dlouhou a já doufám, že nikdy nekončící pouť do mých vnitřních světů.  Zážitek z mé první cesty si můžeš přečíst >>TADY.     Po tomto prvním dvoudenním setkání se v mém životě začaly dít malé zázraky. Všimla jsem si, jak mi všechno vychází. Všechno do sebe zapadalo a co se nedělo tak, jak jsem chtěla já, mělo vždy další pozitivní význam. Tento stav trval asi dva týdny. Věděla jsem, že to má souvislost s mými vnitřními cestami. Na každé sem totiž rostla, rozpouštěla zaseknuté části a doslova se učila znovu létat. Musela jsem na další workshop a tak jsem se se Stevem setkala hned další rok v Bratislavě a zažila to samé. Byla jsem velmi překvapená, když nám Steve vyprávěl, že jednoho dne k němu po vodě připlula "mluvící hůlka", která odstartovala jeho cesty za vnitřními průvodci. Pokud jste pozorně četli, jistě vám to něco připomíná. WOW 🙂 Dnes mám již za sebou tříletý výcvik a stala jsem se tak certifikovanou průvodkyní za cestami do vnitřních světů. Pokud slyšíš volání svých vnitřních průvodců, bude mi ctí tě k nim doprovodit a držet ti prostor pro všechny vaše společné cesty. 

Setkání se zvířetem důvěry

Po úvodním sestupu do nitra se nic zásadního nedělo. Pak jsem si všimla, že nade mnou lítá velký černý pták. Zavolala jsem na něho, ať přiletí ke mně, ale on mi řekl, že jeho posláním je létat a ne sedět na místě. Řekl mi, ať letím já za ním. Na to jsem mu odpověděla, že nemohu, že nemám křídla. Položil mi zajímavou otázku: "kde jsi o ně přišla?" Nevím odpověděla jsem. Asi jsem pořádně nevylétla z hnízda a nenaučila se létat. Nechali jsme tedy léčit tuto situaci a já jsem cítila, jak mi křídla začala narůstat. Během chvilky mi narostla obrovská, krásná křídla. Postavila jsem se na kraj louky a zkusila vzlétnout. Roztáhla jsem křídla a i přes počáteční strach jsem najednou letěla. Bylo to krásné. Najednou jsem letěla a viděla svět s úplně jiné perspektivy. Pak jsem si s ptákem sedli na větev a povídali jsme si. Nechali jsme léčit všechny buňky v mém těle, aby věděly, že mohu létat. Byl to zvláštní a osvobozující pocit. (zajímavé bylo, že když jsem se měla rozletět, někdo v místnosti řekl."mohlo by se otevřít okno? potřebuji vzduch." A tak jsem dostala i prostor, kam se rozletět. I když i už každý létáme někde jinde, zůstali jsme přáteli a můžeme se navzájem na sebe spolehnout.

Cesta klientky Jany za smutkem

Po úvodním sestupu do nitra za Janou přišel jako průvodce hroch a dovedl ji k jezeru. Tam ji řekl, že to jezero je plné jejího smutku. Jana se rozplakala a cítila velkou lítost. Když plakat přestala, zeptala se, co s tím smutkem může udělat. Hroch jí řekl, že všechen smutek vypije. Jana mu odpověděla, že to po něm nemůže chtít, že by pak určitě byl také smutný. Hroch odpověděl, že umí smutek přetransformovat v něco hezkého a všechnu smutnou vodu vypil. "Co bude s dírou po smutku? ", ptala se Jana. "Záleží na tobě, čím ji budeš chtít naplnit", odpověděl hroch. Jana se ani chvíli nerozmýšlela a odpověděla, že ji chce naplnit radostí. Ale že nějak zapomněla si radost pouštět do života. Hroch se jí zeptat, kde se to Jana naučila. Řekla mu, že v dětství. Tam zavřela radosti bránu. Hroch ji dovedl k oné bráně a Jana ji po letech opět otevřela. Hroch jí řekl, ať nechá bránu otevřenou a radost pustí k sobě. Jana to vizuálně udělala a pocítila obrovský příliv energie. Byla hrochovi moc vděčná a s láskou ho objala. Znovu se rozplakala, ale radostí a vděčností, že ji průvodce pomohl zbavit hlubokého smutku a otevřít se znovu vlastní radosti.

Propojení s vnitřním léčitelem

již brzy
Telefonická konzultace
ZDARMA
do 20 minut
Pokud potřebujete zjistit, zda je tento způsob práce pro vás vhodný nebo máte jiné otázky k imaginaci.
Hlubinná imaginace
1 500 Kč
90 - 120 min
Hlubinná imaginace - cesta do vnitřního světa na jekékoliv téma
Čtyři okna poznání
5 900 Kč
5 x 90 - 120 min
Čtyři okna poznání představují tvůj vztah ke světu.Setkání s průvodci myšlení, smyslového vnímání, pocitů a imaginace (představ). Hluboké sebepoznání a cesta k vlastní celistvosti a růstu.
7 čakrových průvodců zastupujících životní energii
9 600 Kč
8 x 90-120 min
Energie čaker představují tvůj vztah k sobě. Při každém setkání se setkáš s průvodcem každé této čakry, abys poznal/a v jakém stavu a energii se nachází. V posledním sezení je pozveš do společného kruhu, kde zažiješ hluboký ozdravující proces a proměnu.