NEJBLIŽŠÍ AKCE:  27. – 28. 1. 2024  Udělej si svůj vision board!

Hlubinná imaginace

Cesta ke zdraví, osobnímu růstu a celistvosti prostřednictvím vnitřního světa obrazů a vjemů.

Hlubinná imaginace tě přivede do vnitřního světa, který je živý, divukrásně dobrodružný a toužící po růstu a prosperitě. S každou svoji částí můžeš komunikovat prosřednictvím průvodců, většinou zvířat a společnou cestou tak můžete podporovat a čistit místa nejhlubších rovin tvého nitra a rozpuštět dávná zranění.

Prospěchem této metody je opatrnost a respekt ke všemu, co se na cestě odehraje. Tento proces podpoří tvoje sebeuvědomění, nezávislost, vitalitu a sebelásku. Otevře ti cestu k vlastní moudrosti a vědění. Dokáže transformovat bolavá životní témata a rozpouštět zamrzlé části sebe samých.

Hlubinná imaginace - Proces osobního totemu je kombinací tří přístupů a pohledů:

* AKTIVNÍ IMAGINACE C.G.Junga *

* VÝCHODNÍ FILOSOFIE SYSTÉMU ENERGETICKÝCH CENTER (ČAKER) *

* PRAKTIK SEVEROAMERICKÝCH INDIÁNŮ MLUVENÍ A UČENÍ SE OD ZVÍŘAT *

V hlubinné imaginaci se v hluboké relaxaci setkáš s vnitřním průvodcem, většinou zvířetem, se kterým se vydáte společně na cestu vzájemného léčení, sebeuvědomění a růstu. Právě tito průvodci přesně vědí, která témeta jsou připravená a vhodná ke zvědomění a uzdravení.

Bezpečně a jemně tě provedou všemi potřebnými situacemi.

Sezení v hlubinné imaginaci trvá přibližně 2 hodiny. Můžeš přijít s jakýmkoliv osobním tématem nebo absolvovat cyklus hlubokého sebepoznání i sebeléčení- setkání s čakrovými průvodci, které odpovídají úrovni životní energie, nebo setkání s průvodci 4 oken poznání, jež obsahují emoce, smysly, myšlení a imaginaci. 

Hlubinná imaginace
1 500 Kč
90 - 120 min
Hlubinná imaginace - cesta do vnitřního světa na jekékoliv téma
7 čakrových průvodců zastupujících životní energii
9 600 Kč
8 x 90-120 min
Při každém setkání se setkáš s průvodcem energetického pole - čakry. V posledním sezení je pozveš do společného kruhu, kde zažiješ hluboký ozdravující proces a proměnu.
Čtyři okna poznání
5 900 Kč
5 x 90 - 120 min
Setkání s průvodci myšlení, smyslového vnímání, pocitů a imaginace (představ). Hluboké sebepoznání a cesta k vlastní celistvosti a růstu.

Chceš si přečíst můj příběh?

 V létě 2019 ke mně po vodě připluly dva zvláštní kusy dřeva. Jeden vypadal jako zahnutá hůlka, druhý jako vyřezaný ptáček. Zaujaly mě, vylovila jsem je a vzala si je domů. Po pár dnech jsem zaslechla  upoutávku na setkání s mexickým učitelem Stevem Gallegosem, který vede cesty za vnitřními průvodci - zvířaty. Přejel mi mráz po zádech jako vždy, když se mnou něco silně rezonuje. Okamžitě jsem se vrhla k počítači a zjistila, že je volné poslední místo. V tu ránu bylo moje a já se nemohla dočkat.    Steve Gallegos byl a stále je jako pohádkový děděček. Moudrý, laskavý a neuvěřitelně vitální starý muž. Klid, který vyzařuje z jeho tváře vás dokáže prostoupit během chvilky. Podmanivý hlas by vás ukolébal ke spánku. A právě tímto hlasem mě zavedl na moji první hlubinnou cestu, která odstartovala moji dlouhou a já doufám, že nikdy nekončící pouť do mých vnitřních světů.  Zážitek z mé první cesty si můžeš přečíst >>TADY.     Po tomto prvním dvoudenním setkání se v mém životě začaly dít malé zázraky. Všimla jsem si, jak mi všechno vychází. Všechno do sebe zapadalo a co se nedělo tak, jak jsem chtěla já, mělo vždy další pozitivní význam. Tento stav trval asi dva týdny. Věděla jsem, že to má s mými vnitřními cestami velikou spojitost. Na každé cestě jsem totiž rostla, rozpouštěla zaseknuté části a doslova se učila znovu létat. Se Stevem jsem se setkala hned další rok v Bratislavě a zažívala to samé. Byla jsem velmi překvapená, když nám Steve vyprávěl, že jednoho dne k němu po vodě připlula "mluvící hůlka", která odstartovala jeho cesty za vnitřními průvodci. WOW 🙂     Dnes mám již za sebou tříletý výcvik a stala jsem se certifikovanou průvodkyní za cestami do vnitřních světů. Pokud slyšíš volání svých vnitřních průvodců, bude mi ctí tě k nim doprovodit a držet ti prostor pro všechny vaše společné cesty.