Nejbližší workshop:  

4.-5.11.2023

PODZIMNÍ PROŽITKOVÉ MALOVÁNÍ

 

Energetická psychologie

techniky emoční svobody

Objednejte se na čísle 602 309 336 (sms)

Spolehlivá metoda, jak vyřešit problémy všeho druhu a zcela novým způsobem.

Když změníte své emoce, uzdravíte nejen své myšlenky, ale i tělesné neduhy.

Budete se cítit vitální, zdravější, lehčí a mladší. 

Výhody energetické psychologie:

bezpečnost * jednoduchost  * účinnost až 90% * přináší rychlý pocit úlevy * řeší příčiny potíží * odstraňuje stres * harmonizuje tělo * je dostupná kdekoliv a kdykoliv * vhodná pro domácí použití

Co vše můžete uzdravit:

Psychické potíže:

stres, strachy a obavy, deprese, fobie, nízké sebevědomí, nespavost,
dětské problémy, závislosti, traumata, vztahové problémy

Fyzické potíže:

fyzické bolesti, alergie, neplodnost, nadváha, chronické choroby

 

Jak to celé funguje:

     Každý z vás má kromě fyzického těla i tělo energetické. Aby i toto tělo dobře fungovalo, musí energie dobře proudit a dostávat se dovnitř i ven. Někdy se však stane, že se energie zablokuje a v těle nastane energetický problém. Energie zpomalí svůj průtok nebo se zcela zastaví. Tento proces vyvolá řadu vedlejších účinků a naruší psychickou i tělesnou rovnováhu. Jakmile pomocí emočních technik blokádu odstraníme, energie opět začne proudit a dojde k celkové úlevě. 

     Proud životní energie podporují pozitivní emoce jako je štěstí, radost, láska a pocit vnitřní síly. Naopak negativní emoce - stres, strach, hněv, vztek, smutek působí na naši psychiku i tělo destruktivně. 

     Energetická psychologie využívá energetické body na těle známé z čísnské medicíny a působí na ně lehkým poklepáváním. Tím dojde k uvolnění blokád, rozproudění energie a ve výsledku se začnete cítit lépe.      

Jak probíhá samotný proces?

Na terapii se nemusíte nijak speciálně připravovat. Nejdůležitější je vědět, co chcete řešit, případně jaký problém chcete odstranit. Čím je váš cíl konkrétnější, tím je to lepší. Pokud se vám "to" nedaří a neumíte "to" pojmenovat, nebojte se. Pomůžu vám vaši situaci rozklíčovat. 

     Celá konzultace trvá 60-90 minut. Budu vám pokládat otázky týkající se vašeho problému. Kdy to začalo, co se zrovna dělo ve vašem životě, co je na problému nejhoršího. Ve vizualizaci vám pomohu vrátit se do doby, kdy se problém objevil. Budeme společně odkrývat všechny souvislosti a zároveň čistit vaše energetické dráhy. 

     Po konzultaci se můžete cítit mírně unavení.

Je to v pořádku. Energie se mohu čistit i několik dní.

Je dobré nastolit klidnější režim a pít dostatečné množstvé vody.   

Proč je důležité léčit emoční tělo?

"Představte si, že máte kožní chorobu plnou infikovaných ran. Když chcete kůži vyléčit, lékař vezme skalpel a rány otevře. Pak rány vyčistí, namaže hojivou mastí a zaváže, aby se k nim nedostala špína, dokud se nezahojí. Chcete-li vyléčit emoční tělo, musíte udělat totéž. Musíte rány otevřít, vyčistit, namazat hojivým lékem a zavázat, dokud se nezahojí."  (z knihy Láska, vztahy, přátelství, D.M. Ruiz)

Vaše ohlasy

...po nástupu na vysokou školu jsem zažívala velký stres. Nové prostředí, noví lidé a halda učení. Měla jsem v hlavě chaos a hlavně strach, jak to všechno zvládnu. Při terapii jsem svůj strach objevila na hrudi. Asi po 20 minutách ťukání jsem pocítila velkou úlevu a hlavně pocit, který se mi někam vytratil a to ten, že to všechno zvládnu. Moc děkuji za vlídné vedení a trpělivost při terapii. Od té doby je můj strach pryč a já úspěšně zvládla první semestr.
Bára N.studentka ČVUT
...v létě jsem trpěla bolestmi lýtek a otékání nohou. O EFT jsem se dozvěděla od známé. Moc jsem tomu nevěřila, ale již po první terapii jsem cítila své nohy lehčí. Oč víc jsem byla překvapená, že jsme se při povídání a ťukání dostaly až do mého dětství, kdy jsem jako malá jezdila s maminkou na letní brigády a při dlouhém stání ve vlaku omdlela. Zbavila jsem se všech negativních pocitů spojených s touto událostí a mé problémy zmizely. Jsem vděčná nejen paní Radce, ale i této úžasné metodě. Moc děkuji.
Marcela S.Praha
...EFT ťukání vás přivede ke svobodě a dá klíč k nitru. U mě se díky sezení nastartovala dobrodružná cesta životem s grácií, tady a teď, hojnost a naplněný život. Děkuji, doporučuji.
Kateřina B.Praha
...předem mého psaní Vám srdečně děkuji za kvantové léčení, které mě po měsících utrpení konečně zbavilo neskutečné a skoro už obdenní bolesti krku a zatuhlých šíjových svalů.Vyzkoušela jsem opravdu už všechno možné z technik, od masáží po náplasti proti bolesti, ale úleva přišla až teď díky Vám. Je to úžasné. Děkuji.
Lucie G.Brno
...pomohla jste mi při náhlém zánětu močového měchýře, který mě přepadl o víkendu bez dosahu lékaře. Řešila jsem tehdy určité dost stresující situace, když mě postihlo silné řezání, pálení a dokonce i třesavka s teplotou a krev v moči. Po vašem jemném poťukávání na určité body jsem pocíťila velkou úlevu a ustoupení všech průvodních bolestí. Protože jsem nechtěla nic zanedbat a po vašem doporučení jsem zašla ještě za doktorem, který mi na překrytí zánětu napsal pro jistotu léky, ale prakticky jsem hned fungovala bez všech obtíží. Věřím, že jsem se z toho dostala rychle díky Vaší dovednosti pomocí této metody. Děkuji ještě jednou.
Eva S.Praha

Objednejte se na telefonu 602 309 336 (sms)

EFT konzultace
1000 Kč
60 min
Objednat
EFT konzultace + telefonická nebo emailová kontrola
EFT konzultace
1400 Kč
90 min
Objednat
EFT konzultace a telefomická nebo emailová kontrola
EFT konzultace 3+1 ZDARMA
3000 Kč
4 x 60 min
Objednat
EFT konzultace a telefomická nebo emailová kontrola

"Mami nebreč, vždyť je to jenom film", říkaly jsme se sestrou jako malé mamince, když ji silný příběh ve filmu či seriálu dojal k slzám.

"No počkejte až budete velké, taky budete plakat", říkávala nám.

Když jsem dospěla  do té velké, plakala jsem taky. Dalo by se říci, že nás maminka k tomu v dětství naprogramovala, ale všechno je jinak. Kamarádka mi třeba půjčila dojemnou knihu s tím, že ji celou proplakala a se mnou to při čtení nic neudělalo. Knihu jsem přečetla bez jediné slzy.

Pak jsem viděla s dcerkou pohádku Ledové království a celý závěr jsem probrečela. "Prosím tě proč?", ptala se mě. "Vždyť to všechno nakonec dobře dopadne". Ano, dobře to dopadne, ale téma odloučených sester Elsy a Anny ve mě vyvolalo vlnu emocí a smutku, protože jsem prožila podobný příběh a neměla jsem ho emočně a energeticky v sobě zpracovaný.

Čím to tedy je, že nás určitý příběh silně dojme a jiný nás nechává v klidu?

 

 

 

Za přívaly emocí a pláče mohou  naše hluboko ukryté negativní zážitky a emoce, které nemáme energeticky zpracované.  Nezáleží na čase, zda jsme něco smutného prožili před týdnem, před rokem, více lety nebo dokonce v některém životě minulém. Naše podvědomí zná jen přítomnost a vše co prožijeme, ukládá pomocí obrazů. Proto vizuální ztotožnění s úplně cizím příběhem na televizní obrazovce nebo v kině silně zarezonuje s naším příběhem, je-li si alespoň trochu podobný. Najednou se nám vyplaví všechny naše nezpracované emoce, aniž bychom příběh reálně prožívali.

 

V čem tedy spočívá ono tajemství televizní terapie a jak ji pro sebe efektivně využít?

 
Zlatou cestou k postupnému rozpouštění a uvolňování emočních ran v našich duších jsou techniky emoční svobody EFT. Pokud je ještě neznáte a nevíte, jak s nimi pracovat, doporučuji Vám stáhnout si můj eBook zdarma ZDRAVÍ A POHODA VE VAŠÍ MYSLI. Stáhnout si ho můžete >>ZDE

Tyto techniky pomáhají rozpouštět energetické bloky, které jsme si silně prožitými negativními zážitky vytvořili. Pokud techniky už znáte, stačí použít jen základní okruh bodů. Pokud se budete dívat na film, seriál nebo poslouchat či číst něčí příběh a začnou se vám hrnout slzy do očí, neváhejte a jen ťukejte. Začněte na karate bodu a postupujte od vrcholku hlavy až po bod v podpaží a okruh dokola opakujte, než pocítíte úlevu nebo se příznaky zmírní.

Čím více emočně hluboký máte záznam v podvědomí, tím déle to samozřejmě bude trvat. Takto já zpracovávám ještě dnes jakékoliv téma odloučení nebo ztrátu dítěte, vidím-li je v nějakém cizím příběhu. Myslím, že právě těmito tématy prošlo mnoho z nás ve svých minulých životech a jsou velmi hluboko uložené. Ale jak píšu, každý má své téma.

Pokud budete například v kině a bude Vám  trapné najednou na sebe začít ťukat, použijte třeba jen karate bod nebo bod pod paží. To se dá lehce zamaskovat a účinky jsou stejné, jako při celém okruhu.

Termín "televizní terapie" jsem nevymyslela já, ale převzala jsem ho od své lektorky Zdeny Katayamy. Tento způsob využití EFT mě hodně oslovil a začala jsem s ním na sobě více pracovat.

A jelikož má toto sousloví v sobě slovo "terapie",  znamená to, že šance na zmírnění nebo úplné eliminování našich emočních reakcí je i pro Vás možností, jak můžete sami  na sobě při dojemných scénách ve filmech pracovat.

Já tuto terapii používám  cca 4 roky a musím říci, že mé reakce na určité události už nejsou tak silné a bolestné, jako byly před lety. Celý tento proces je velmi jednoduchý a má pozitivní účinky při čištění  energetického těla a záznamů v podvědomí.