Nejbližší workshop: 10.-11.12.2022

JÁ A MOJE RODINA 

 

Úspěch není jen pro vyvolené - úspěch je zde pro všechny.

NOVÝ KOUČOVACÍ PROGRAM

CESTA K ÚSPĚCHU ZA 21 DNÍ

 

Máte často pocit, že se o něco snažíte a stále nevidíte výsledky?

Říkáte si, že vám něco stojí v cestě, ale nevíte co?

Víte, co opravdu všechno má vliv na váš vlastní úspěch?

DÁ SE S TÍM VŮBEC NĚCO DĚLAT?

ANO - Pojďte se stát vlastním koučem a nasměrovat svoji životní energii ke všemu, co si přejete.

JE TO VŮBEC MOŽNÉ?

ANO - Pomocí technik emoční svobody EFT můžete odstranit energetické bloky a omezení, která máte ve vaší mysli.

Barevná terapie vám poodhalí, co by jinak zůstalo skryto ve vašem podvědomí.

Během 21 dní ujdete cestu, která OTEVŘE svět vašich možností. 

OSLOVILO VÁS TO?

To mě těší, děkuji. Propojila jsem tři moje životní dary - EFT, koučink a barevnou terapii a utkala z nich cestu ke snům tak, abyste po ní přešli jako po duhovém mostě. Za 21 dní vám předám to nejlepší, co jsem sama studovala dlouhé roky. Kdybych sama neprošla touto cestou, nemohli byste dnes číst tyto řádky. 

CO SE V PROGRAMU NAUČÍTE?
  • Naučíte se techniky emoční svobody EFT.
  • Jistě vás nadchne i vlastní automatická kresba.
  • Proniknete do tajemství barev a projektivních technik.
  • Odhalíte a odstraníte vše, co stojí v cestě za vašimi sny.
  • Nasměrujete svoji životní energii směrem k vašim cílům.
K ČEMU VÁM TO VŠE BUDE?
  • Ujasníte si, co doopravdy chcete.
  • Zorientujete se ve svém životě.
  • Posílíte svoje sebevědomí.
  • Zjistíte, zda umíte přijímat dary od života.
  • Přestanete si stěžovat a začnete tvořit.

Jistě i vy máte svůj sen, svůj cíl, kterého chcete dosáhnout. Jistě i vy chcete uspět. Je jednodušší jít už cestou, která je prošlapaná a zbytečně netápat ve slepých uličkách. Díky tomuto e-booku se můžete na tu svoji cestičku vydat už dnes. Stačí se jen rozhodnout a začít tvořit svůj život.

Přesto si můžete klást následující otázky:

ZVLÁDNU TO?

Začátek každé cesty je jako začít psát na prázdný papír. Techniky emoční svobody EFT jsou velmi jednoduché a až poznáte jejich blahodárné účinky nejen na sobě, ale i na svém okolí, nebudete vynaloženého úsilí litovat. Jakmile je zvládnete a projdete barevným světem, pak už budete připraveni k prvnímu kroku.

BUDU NA TO MÍT ČAS?

Každý den, po dobu tří týdnů, na vás čeká jedno téma. Některé vám zabere pár minut, jiné bude vyžadovat času více. Nejsou to však žádné dlouhé hodiny strávené nad mnoha úkoly. Nemusíte nikam chodit, cestu za svým snem si budete vytvářet tam, kde se cítíte nejlépe a kdykoliv, kdy se vám to bude hodit.

JE TO OPRAVDU PRO MĚ?

Možná si říkáte, proč do toho jít. Možná jste si už splnili všechny své sny a jste úspěšní.  Možná ale     v některé oblasti života tápete a připadáte si jako v bludišti. I z toho však vede cesta ven. Je plná poznání, uvědomění a dobrodružství. 

Pokud toužíte vědomě tvořit svůj život, je tahle cesta přesně pro vás. 

A CENA?

Cena této třítýdenní cesty je 1290,-s DPH,

Za tuto cenu můžete s rodinou prožít cizí příběh s colou a popcornem v kině nebo si dát večeři v lepší restauraci. 

Chcete-li však raději žít svůj příběh a sytit se vlastním úspěchem, je tato částka investicí do vašeho života.

 

NEBO JEŠTĚ VÁHÁTE?

Kdybych já sama měla možnost před několika lety projít touto cestou, ušetřila bych si mnoho starostí a bludých uliček. Dnes k sobě přitahuji události a situace, které mi dělají radost a vím, že pokud se dostanu do slepé uličky, mám v rukou nástroje, které mi pomohou najít ztracený směr.

Tento program nahrazuje mnohahodinová sezení s koučem i terapeutem.

Šetří váš čas i vaše peníze. 

CO JEŠTĚ ZAKOUPENÍM PROGRAMU ZÍSKÁTE?

PRACOVNÍ SEŠIT

Aby pro vás byla cesta co nejpohodlnější, budete mít k dispozici pracovní sešit - cestovatelský deník, který si doma pohodlně vytisknete.  

MOJI OSOBNÍ E-MAILOVOU PODPORU 

Pokud si s něčím nebudete kdykoliv vědět rady, můžete mi napsat a já vám co nejdříve odpovím a navedu vás dál. 

NOVĚ I UZAVŘENOU FACEBOOKOVOU SKUPINU

GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud zjistíte, že cesta za úspěchem není pro vás, garantuji vám vrácení peněz bez udání důvodů do 14 dnů od zakoupení e-booku. 

„Cesta k úspěchu za 21 dní „ je báječně zpracovaný projekt. Těšila jsem se, že si každý den splním daný úkol, někdy i dva a budu se krásně posouvat na cestě k lepšímu, pohodovějšímu životu. Je až s podivem, jak nám mohou naše emoce znepříjemnit a omezit cestu životem. Jednotlivé techniky, s kterými se v programu pracuje, jsou srozumitelně vysvětleny a představeny i na konkrétních příkladech. Díky inspirujícím informacím si uvědomíte, že můžete mít vše, co si jen dokážete sami představit. Tím, že vyčistíte svůj energetický systém od emočních zátěží, se kolem vás vytvoří báječný a podporující svět. Nádherně se mi pracovalo s automatickou kresbou, dlouho jsem nemalovala. Tak krásně se naladíte na své nitro, pochopíte význam jednotlivých barev, a jak píše autorka v e-booku … „Bude to jízda, ale věřte mi, že to bude stát za to“. Tak to jízda byla a opravdu stála za to. Někdy jsem pracovala s lehkostí, ale byly dny, kdy jsem se musela hodně zamýšlet, ale to uvědomění a poznání všech těch skrytých bloků a nesmyslných přesvědčení … nezasloužím si, mám obavy, nejsem dost dobrá … no až mě to překvapilo. Stačí na tom s pomocí tohoto programu zapracovat, což rozhodně stojí za to a budete se divit, jaké zázraky budou přicházet … jen si navýšit své vibrace, myslet pozitivně, zamířit za svými sny a stát se tvůrcem svého života. A tady máte úžasný návod, jak na tom všem zapracovat. Děkuji za krásný e-book a přeji hodně spokojených lidí na Cestě k úspěchu.
Ing. Renata Skalníková
Chcete se stát tvůrci svého života? Pak tento program vřele doporučuji jako nástroj, který vás krok po kroku povede a ukáže vám cestu. Pomůže vám přesně a jasně si definovat svůj cíl. Následně se za použití technik emoční svobody EFT a barevné terapie naučíte pracovat se svými emocemi. Zvláště pak s těmi negativními (nemám na to, nezasloužím si to...), které nám všem dost často komplikují život a brání nám na cestě k vysněnému cíli. E-book mi pomohl opravdu detailně popsat moje strachy a obavy. Teď už ale vím, jak na ně a těším se tedy na další posun ke svému snu. Děkuji moc za tuto práci.
Ing. Lucie Kašpárkováwww.lucakasparkova.cz
Cesta k úspěchu za 21" je krásně zpracovaný program, který propojuje koučink s terapií. Díky postupným krokům se pomalu, ale jistě dostáváte do svého nitra a podvědomí. Zametáte cestičky obav a strachů a čím dál více si uvědomujete, že máte před sebou méně a méně překážek. Je až neuvěřitelné, jak se Vám postupně začne měnit život k lepšímu. Jestli toužíte po tom, jak začít vědomě tvořit svůj život, jen jste zatím nevěděli jak na to, tak určitě neváhejte. Díky skvělým otázkám porozumíte více sami sobě a dokážete se s radostí vydat za svými sny. Doporučuji nespěchat a projít program vlastním tempem, tak jak to cítíte. Děkuji za krásný program a přeji hodně spokojených čtenářů.
Gabriela Adlováwww.gabrielaadlova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na radka@radkarybinova.cz.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.