Nenech si ujít : 4.-5. března 2023

Ž I V O T N Í  CESTA

 

Páteční malování online

Pro naše kreativní vytížení je páteční malování online dočasně PŘERUŠENO. Děkujeme za pochopení.

Promaluj se s námi z pohodlí domova k vnitřnímu klidu a radosti.

Užij si čas jen pro sebe.

Nech své obrázky, ať ti ukáží další možnou cestu.

Na co se můžeš těšit?

Během dvou hodin ti poskytneme vedení a dostatek času pro vlastní prožitek a tvorbu. Následně probíhá společná reflexe nad obrázky, kde od všech účastníků dostaneš postřehy a fantazie ke svému obrázku. A i ty se staneš zrcadlem pro ostatní účastníky.

Tímto sebepoznávacím procesem lépe porozumíš nejen sobě, ale i okolnímu světu a situacím, které zažíváš. V reflexi objevíš odpovědi na svoje otázky a uvědomíšsi důležité momenty, které utváří tvoji cestu. 

Je to dobrodružná cesta plná AHA momentů, vzájemného obohacení a kolektivní moudrosti. 

Páteční malování je příjemným zakončením pracovního týdne, které tě pozitivně naladí na volný víkend.

Po přihlášení přes formulář, od nás dostaneš pokyny k platbě a následně i doplňující informace
k připojení. K tvorbě si vytvoř klidné prostředí a prostor pro malování. Nutný je počítač nebo notebook, nejlépe se sluchátky, kvalitní Wi-Fi připojení a  výtvarné pomůcky, které máš zrovna doma - papíry, nůžky, lepidlo, pastelky, pastely, voskovky, tempery nebo vodové barvy. Výběr je zcela na tobě.

Max. počet účastníků je 6

VSTUPNÉ:  450Kč/120min

Online jsme proto, abys se mohl/a připojit odkudkoliv 🙂

Chci ještě jednou moc poděkovat za úžasný zážitek. Že mě bude bavit imaginace a samotné malování, tak to jsem věděla, ale že mě nakonec nejvíc nadchne poslední část sebereflexe, tak to jsem mile překvapená.
Eva K.
Tvoření mandal. Každá je jiná jako každý z nás je jiný
Online malování s mandaly jsem si opravdu užila! Ostatní v mém obrázku viděli úplně něco jiného než já sama, což mě velmi inspirovalo a dalo mnoho nových podnětů. Setkání bylo velmi inspirativní, proto doporučuji všem, kterým pomůže se na svůj život podívat z nadhledu a případně navést na další cestu.
Kateřina E.
Seberozvojový kurz
Online artedílna byla moc příemné a teď v té karanténě tak potřebné vytržení. Přivedlo mě mezi lidi a hlavně k sobě. Mohla jsem se brouzdat svou vnitřní krajinou ( ale i krajinou ostatních 🙂 a díky ostatním uvidět i to, čeho bych si sama nevšimla. Děkuji, Andreo a Radko, že jste to uskutečnily. " Hanka
HankaAR-TE dílna online