Páteční prožitkové malování online

Pro naše kreativní vytížení je páteční malování online dočasně PŘERUŠENO. Děkujeme za pochopení.

  • Promaluj se s námi z pohodlí domova k radosti.
  • Užij si čas jen pro sebe.
  • Nech své obrázky, ať ti ukáží další možnou cestu.

Vyber si téma, které tě zajímá

Během dvou hodin ti poskytneme dostatek času a prostoru pro prožitek a vlastní tvorbu a poté probíhá společná reflexe nad obrázky. Každý z vás se může stát zrcadlem života pro ostatní. Je to dobrodružná cesta plná AHA momentů, vzájemného obohacení a kolektivní moudrosti. 

V našem online prostoru zakusíte tvořivý proces, kde se setkáte s imaginací, malováním a následnou reflexí. Skrze vlastní prožitek a namalovaný obrázek proniknete do skrytých zákoutí svého života. Tímto sebepoznávacím procesem lépe porozumíte nejen sobě, ale i okolnímu světu a situacím, které zažíváte. V reflexi objevíte odpovědi na svoje otázky a uvědomíte si důležité momenty, které utváří vaši cestu.  

Páteční ARTETERAPIE ONLINE je příjemným zakončením pracovního týdne, které vás pozitivně naladí na volný víkend.

Na co se můžeš těšit?

Po přihlášení přes formulář níže nebo eshop, od nás dostanete pokyny k platbě a následně i doplňující informace
k připojení. K tvorbě potřebujete jen klidné prostředí a prostor pro malování, počítač nebo notebook nejlépe se sluchátky, kvalitní Wi-Fi připojení a  výtvarné pomůcky, které máte zrovna doma - papíry, nůžky, lepidlo, pastelky, pastely, voskovky, tempery nebo vodové barvy. (Výběr je zcela na vás.)

Max. počet účastníků je 6

VSTUPNÉ:  450Kč/120min

Online jsme proto, abyste se mohli připojit odkudkoliv 🙂

Chci ještě jednou moc poděkovat za úžasný zážitek. Že mě bude bavit imaginace a samotné malování, tak to jsem věděla, ale že mě nakonec nejvíc nadchne poslední část sebereflexe, tak to jsem mile překvapená.
Eva K.
Online malování s mandaly jsem si opravdu užila! Ostatní v mém obrázku viděli úplně něco jiného než já sama, což mě velmi inspirovalo a dalo mnoho nových podnětů. Setkání bylo velmi inspirativní, proto doporučuji všem, kterým pomůže se na svůj život podívat z nadhledu a případně navést na další cestu.
Kateřina E.
Online artedílna byla moc příemné a teď v té karanténě tak potřebné vytržení. Přivedlo mě mezi lidi a hlavně k sobě. Mohla jsem se brouzdat svou vnitřní krajinou ( ale i krajinou ostatních 🙂 a díky ostatním uvidět i to, čeho bych si sama nevšimla. Děkuji, Andreo a Radko, že jste to uskutečnily. " Hanka
HankaAR-TE dílna online