Nejbližší workshop: 10.-11.12.2022

JÁ A MOJE RODINA 

 

Příběhy klientů...

...v létě jsem trpěla bolestmi lýtek a otékání nohou. O EFT jsem se dozvěděla od známé. Moc jsem tomu nevěřila, ale již po první terapii jsem cítila své nohy lehčí. Oč víc jsem byla překvapená, že jsme se při povídání a ťukání dostaly až do mého dětství, kdy jsem jako malá jezdila s maminkou na letní brigády a při dlouhém stání ve vlaku omdlela. Zbavila jsem se všech negativních pocitů spojených s touto událostí a mé problémy zmizely. Jsem vděčná nejen paní Radce, ale i této úžasné metodě. Moc děkuji.
Marcela S. Praha
...po nástupu na vysokou školu jsem zažívala velký stres. Nové prostředí, noví lidé a halda učení. Měla jsem v hlavě chaos a hlavně strach, jak to všechno zvládnu. Při terapii jsem svůj strach objevila na hrudi. Asi po 20 minutách ťukání jsem pocítila velkou úlevu a hlavně pocit, který se mi někam vytratil a to ten, že to všechno zvládnu. Moc děkuji za vlídné vedení a trpělivost při terapii. Od té doby je můj strach pryč a já úspěšně zvládla první semestr.
Bára N. PrahaStudentka ČVUT
...EFT ťukání vás přivede ke svobodě a dá klíč k nitru. U mě se díky sezení nastartovala dobrodružná cesta životem s grácií, tady a teď, hojnost a naplněný život. Děkuji, doporučuji.
Kateřina B. Praha
...predem mého psaní Vám srdečně děkuji za kvantové léčení, které mě po měsících utrpení konečně zbavilo neskutečné a skoro už obdenní bolesti krku a zatuhlých šíjových svalů.Vyzkoušela jsem opravdu už všechno možné z technik, od masáží po náplasti proti bolesti, ale úleva přišla až teď díky Vám. Je to úžasné. Děkuji.
Lucie, Brno
...pomohla jste mi při náhlém zánětu močového měchýře, který mě přepadl o víkendu bez dosahu lékaře. Řešila jsem tehdy určité dost stresující situace, když mě postihlo silné řezání, pálení a dokonce i třesavka s teplotou a krev v moči. Po vašem jemném poťukávání na určité body jsem pocíťila velkou úlevu a ustoupení všech průvodních bolestí. Protože jsem nechtěla nic zanedbat a po vašem doporučení jsem zašla ještě za doktorem, který mi na překrytí zánětu napsal pro jistotu léky, ale prakticky jsem hned fungovala bez všech obtíží. Věřím, že jsem se z toho dostala rychle díky Vaší dovednosti pomocí této metody. Děkuji ještě jednou.
Eva S., Praha