Nejbližší workshop: 10.-11.12.2022

JÁ A MOJE RODINA 

 

ENKAUSTIKA - ŽIVLY V NÁS

prožitkové malování

 

Živly jsou patrně nejstarším systémem pokoušejícím se popsat naší realitu jako celek, jež se nám dochoval. Obsahují veškeré dílo našeho stvořitele a zároveň se podle nich rozeznávají lidské charaktery.

VZDUCH – SLOVO - SANGVINIK - VÍTR - MRAK - MLHA - DECH

VODA - SMYSL - MELANCHOLIK - PRAMEN - ŘEKA - JEZERO - MOŘE - DÉŠŤ - SLZY

OHEŇ - SÍLA - CHOLERIK - SLUNCE - BLESK - PLAMENY

ZEMĚ - ČIN - FLEGMATIK - KÁMEN - SKÁLA - ZEMINA - PÍSEK  

CO JE CÍLEM

IDEA CELISTVOSTI - DOKONALOSTI - VYVÁŽENÍ - HARMONIE

Kdo se v životě snaží dosáhnout tohoto cíle, měl by v sobě rozvíjet všechny čtyři stránky osobnosti. Spíš než vědět co ve vás převládá, je lepší se zajímat o to, kde máte slabinu. Protože živel, který ve vašem životě chybí může být zdrojem vašich pochyb, nesprávných rozhodnutí a chybného chování.  S postupem integrace vaší osobnosti se pro vás stává elixírem procesu uzdravování. NEJDE O TO BÝT DOKONALÝ, ALE CELISTVÝ. Podle G. Junga si plně uvědomujeme tři živly, čtvrtý je ukrytý v nevědomí – trpíme vlastními chybami, abychom se posouvali dál.

CO VÁS ČEKÁ

Čekají na vás čtyři imaginace, při kterých vás provedu hluboko do vašeho nitra, kde se setkáte s jednotlivými živly a jejich vlastnostmi, které jsou vaší součástí. K jejich vynesení do hmotného světa následně použijeme prastarou metodu malby horkými vosky - enkaustiku (malování žehličkami), která vám následně poodhalí dary a symboly, které nyní potřebujete znát na své cestě ke své celistvosti a harmonii. 

KDY A KDE SE BUDE WORKSHOP KONAT

Workshop se koná v neděli 1.12.2019  od 10:00 do 17:00 v historické usedlosti Beránka na Praze 6, Hanspaulce - v ulici Na Beránce 2/57 (vstup zadním vchodem z parkoviště) .

PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ

Workshop je určený pro všechny zájemce o svůj osobní rozvoj a růst. Pro ty, kteří směřují k harmonii, celistvosti a chtějí naplno objevit a využít svoji vnitřní sílu a dary, kterými byli obdařeni. Společné setkání nenahrazuje psychoterapeutickou péči a je určené pro osoby od 18 let.  

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT
  • 9:45 - 10:00 příchod účastníků
  • 10:00 - 10:30 úvodní povídání o živlech v souvislosti s našimi životy
  • 10:30 - 11:30 projektivní technika imaginace - živel VODA
  • 11:30 - 12:30 projektivní technika imaginace - živel ZEMĚ
  • 12:00 - 13:30 pauza na oběd 
  • 13:30 - 14:30 projektivní technika imaginace - OHEŇ
  • 14:30- 15:30 projektivní technika imaginace - VZDUCH
  • 15:30 - 17:00 závěrečné shrnutí a reflexe nad obrázky
  • (časy jsou pouze orientační)
JISTĚ VÁS ZAJÍMÁ I CENA

Cena: 1290,- Kč (nevratná záloha 300,- Kč - lze převést na jiného účastníka) - fa je vystavena na celou částku, uhraďte prosím jen 300,-Kč a doplatek ve výši 950,- Kč je splatný k 22.11.2019

V ceně jsou zahrnuté veškeré výtvarné pomůcky a zapůjčení potřeb a dále drobné občerstvení - čaj, káva, voda, sušenky. Počet účastníků je omezen na 6 osob.

Upozornění: Potvrzovací email, který Vám přijde po přihlášení občas padá do spamu nebo hromadné pošty, proto prosím o kontrolu těchto schránek. Děkuji.

A KDO VÁS WORKSHOPEM PROVEDE?

Mgr. Radka Rybínová

Arte koučka, Terapeutka technik emoční svobody EFT, lektorka artefiletiky a enkaustiky

TOLIK DNÍ SE MŮŽETE JEŠTĚ PŘIHLÁSIT

TĚŠÍM SE NA VÁS 🙂