Nejbližší workshop: 10.-11.12.2022

JÁ A MOJE RODINA 

 

Úspěch není jen pro vyvolené - úspěch je zde pro všechny.

Čím více úspěšných a spokojených lidí budete mít kolem sebe, tím lépe se budete cítit i vy. Moc hezky se čte, jak je skvělé plnit si své sny a touhy, že ano? Bohužel v naší společnosti se vlastní úspěchy ani úspěchy druhých moc nenosí a tak se v nás od malička usazují strachy, obavy a přesvědčení, že něco nejde, že  se to nepovede, že si to nezasloužíme. Že úspěch přináší jen závist, pomluvy, špatný charakter apod. Ale tak to není, však o tom píšu hned v první větě. 

A protože já se chci obklopovat úspěšnými lidmi, mám pro Vás dárek. Dnes mám pro Vás všechny, kteří jste mými přáteli nebo jste četli můj eBook zdarma, nebo jste mými fanoušky na facebooku v Emoční pohodě nabo ve skupině Společně v pohodě DÁREK v podobě  SLEVOVÉHO KUPÓNU v hodnotě 300,- Kč. Stačí když slevový kód ÚSPĚCH2019 zadáte do příslušného políčka v objednávce. Tato sleva je prodloužena do pondělí 1.4. do 24:00 hodin proto, abyste s novým měsícem mohli začít pracovat na své cestě za úspěchem.

NOVÝ E-BOOK

CESTA K ÚSPĚCHU ZA 21 DNÍ

 

Máte často pocit, že se o něco snažíte a stále nevidíte výsledky?

Říkáte si, že vám něco stojí v cestě, ale nevíte co?

Víte, co opravdu všechno má vliv na váš vlastní úspěch?

DÁ SE S TÍM VŮBEC NĚCO DĚLAT?

ANO - Pojďte se stát vlastním koučem a nasměrovat svoji životní energii ke všemu, co si přejete.

JE TO VŮBEC MOŽNÉ?

ANO - Pomocí technik emoční svobody EFT můžete odstranit energetické bloky a omezení, která máte ve vaší mysli.

Barevná terapie vám poodhalí, co by jinak zůstalo skryto ve vašem podvědomí.

Během 21 dní ujdete cestu, která OTEVŘE svět vašich možností. 

OSLOVILO VÁS TO?

To mě těší, děkuji. Jmenuji se Radka Rybínová a jsem terapeutka technik emoční svobody EFT a arte koučka. Vzala jsem tři moje životní dary - EFT, koučink a barevnou terapii a utkala z nich cestu ke snům tak, abyste po ní přešli jako po duhovém mostě. Za 21 dní vám předám to nejlepší, co jsem sama studovala dlouhé roky. Kdybych sama neprošla touto cestou, nemohli byste dnes číst tyto řádky. 

CO SE V E-BOOKU NAUČÍTE?
  • Naučíte se techniky emoční svobody EFT.
  • Jistě vás nadchne i vlastní automatická kresba.
  • Proniknete do tajemství barev a projektivních technik.
  • Odhalíte a odstraníte vše, co stojí v cestě za vašimi sny.
  • Nasměrujete svoji životní energii směrem k vašim cílům.
K ČEMU VÁM TO VŠE BUDE?
  • Ujasníte si, co doopravdy chcete.
  • Zorientujete se ve svém životě.
  • Posílíte svoje sebevědomí.
  • Zjistíte, zda umíte přijímat dary od života.
  • Přestanete si stěžovat a začnete tvořit.

Jistě i vy máte svůj sen, svůj cíl, kterého chcete dosáhnout. Jistě i vy chcete uspět. Je jednodušší jít už cestou, která je prošlapaná a zbytečně netápat ve slepých uličkách. Díky tomuto e-booku se můžete na tu svoji cestičku vydat už dnes. Stačí se jen rozhodnout a začít tvořit svůj život.

Přesto si můžete klást následující otázky:

ZVLÁDNU TO?

Začátek každé cesty je jako začít psát na prázdný papír. Techniky emoční svobody EFT jsou velmi jednoduché a až poznáte jejich blahodárné účinky nejen na sobě, ale i na svém okolí, nebudete vynaloženého úsilí litovat. Jakmile to zvládnete, projdete se barevným světem a pak už budete připraveni k prvnímu kroku.

BUDU NA TO MÍT ČAS?

Každý den, po dobu tří týdnů, na vás čeká jedno téma. Některé vám zabere pár minut, jiné bude vyžadovat času více. Nejsou to však žádné dlouhé hodiny strávené nad mnoha úkoly. Nemusíte nikam chodit, cestu za svým snem si budete vytvářet tam, kde se cítíte nejlépe a kdykoliv, kdy se vám to bude hodit.

JE TO OPRAVDU PRO MĚ?

Možná si říkáte, proč do toho jít. Možná jste si už splnili všechny své sny a jste úspěšní.  Možná ale     v některé oblasti života tápete a připadáte si jako v bludišti. I z toho však vede cesta ven. Je plná poznání, uvědomění a dobrodružství. 

Pokud toužíte vědomě tvořit svůj život, je tahle cesta přesně pro vás. 

A CENA?

Cena tohoto e-booku je 690,- Kč s DPH

Dnes za vás platím 300,- Kč já :-), takže cena eBooku pro Vás je 390,- Kč s DPH

Nezapomeňte zadat slevový kupón ÚSPĚCH2019

Za tyto peníze můžete s rodinou jednou prožít cizí příběh s colou a popcornem v kině nebo si dát dvě večeře v lepší restauraci.

Chcete-li však raději žít svůj příběh a sytit se vlastním úspěchem, je tato investice k nezaplacení. 

NEBO JEŠTĚ VÁHÁTE?

Kdybych já sama měla možnost před několika lety projít touto cestou, ušetřila bych si mnoho starostí a bezesných nocí. Dnes k sobě přitahuji události a situace, které mi dělají radost a vím, že pokud se dostanu do slepé uličky, mám v rukou nástroje, které mi pomohou najít ztracený směr.

Tento ebook nahrazuje mnohahodinová sezení s koučem i terapeutem.

Šetří váš čas i vaše peníze. 

CO JEŠTĚ ZAKOUPENÍM E-BOOKU ZÍSKÁTE?

PRACOVNÍ SEŠIT

Aby pro vás byla cesta co nejpohodlnější, budete mít k dispozici pracovní sešit - cestovatelský deník, který si doma pohodlně vytisknete.  

MOJI OSOBNÍ E-MAILOVOU PODPORU

Pokud si s něčím nebudete kdykoliv vědět rady, můžete mi napsat a já vám co nejdříve odpovím a navedu vás dál. 

GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud zjistíte, že cesta za úspěchem není pro vás, garantuji vám vrácení peněz bez udání důvodů do 14 dnů od zakoupení e-booku. 

E-book „Cesta k úspěchu za 21 dní „ je báječně zpracovaný projekt. Těšila jsem se, že si každý den splním daný úkol, někdy i dva a budu se krásně posouvat na cestě k lepšímu, pohodovějšímu životu. Je až s podivem, jak nám mohou naše emoce znepříjemnit a omezit cestu životem. Jednotlivé techniky, s kterými se v e-booku pracuje, jsou srozumitelně vysvětleny a představeny i na konkrétních příkladech. Díky inspirujícím informacím si uvědomíte, že můžete mít vše, co si jen dokážete sami představit. Tím, že vyčistíte svůj energetický systém od emočních zátěží, se kolem vás vytvoří báječný a podporující svět. Nádherně se mi pracovalo s automatickou kresbou, dlouho jsem nemalovala. Tak krásně se naladíte na své nitro, pochopíte význam jednotlivých barev, a jak píše autorka v e-booku … „Bude to jízda, ale věřte mi, že to bude stát za to“. Tak to jízda byla a opravdu stála za to. Někdy jsem pracovala s lehkostí, ale byly dny, kdy jsem se musela hodně zamýšlet, ale to uvědomění a poznání všech těch skrytých bloků a nesmyslných přesvědčení … nezasloužím si, mám obavy, nejsem dost dobrá … no až mě to překvapilo. Stačí na tom s pomocí e-booku zapracovat, což rozhodně stojí za to a budete se divit, jaké zázraky budou přicházet … jen si navýšit své vibrace, myslet pozitivně, zamířit za svými sny a stát se tvůrcem svého života. A tady máte úžasný návod, jak na tom všem zapracovat. Děkuji za krásný e-book a přeji hodně spokojených lidí na Cestě k úspěchu.
Ing. Renata Skalníková
Chcete se stát tvůrci svého života? Pak tento e-book vřele doporučuji jako nástroj, který vás krok po kroku povede a ukáže vám cestu. Pomůže vám přesně a jasně si definovat svůj cíl. Následně se za použití technik emoční svobody EFT a barevné terapie naučíte pracovat se svými emocemi. Zvláště pak s těmi negativními (nemám na to, nezasloužím si to...), které nám všem dost často komplikují život a brání nám na cestě k vysněnému cíli. E-book mi pomohl opravdu detailně popsat moje strachy a obavy. Teď už ale vím, jak na ně a těším se tedy na další posun ke svému snu. Děkuji moc za tuto práci.
Ing. Lucie Kašpárkováwww.lucakasparkova.cz
"Kniha je velmi zajímavá a originální se spoustou praktických rad a tipů. I když podnikám několik let, samotné mi kniha ukázala některé otázky a našla odpovědi z jiného úhlu pohledu a v jiné rovině, což mi pomohlo posunout se zase o notný kus dál. Radko, děkuji Ti moc za Tvou práci:-)"
Alena Harnováwww.balikidi.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na radka@radkarybinova.cz.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.